Karjeras iespējas

SIA „NEXIA AUDIT ADVICE” AICINA DARBĀ:

Revidenta Palīgu

Revidentu

Vecāko Revidentu


FINANŠU, GRĀMATVEDĪBAS UN AUDITA SPECIALITĀŠU STUDENTU UZMANĪBAI! PRAKSES IESPĒJAS AUDITORFIRMĀ SIA "NEXIA AUDIT ADVICE" NO 2018.GADA SEPTEMBRA LĪDZ 2018.GADA DECEMBRIM.


Izglītība un karjeras iespējas

Auditorfirmas darbinieku spējas, kompetence un apņemšanās ievērot ētikas prasības lielā mērā nosaka darba uzdevumu atbilstību profesionālajiem standartiem un normatīvajām prasībām. Tāpēc firmas komandā mums ir svarīgi piesaistīt godprātīgas personas, kurām piemīt spējas attīstīt savas iemaņas un vēlme iegūt firmas darbā nepieciešamo kompetenci.

Iemesli, kāpēc darbinieki izvēlas darbu NEXIA AUDIT ADVICE komandā, ir nepārtraukta profesionālā attīstība, tostarp profesionālā apmācība, iespēja iegūt daudzpusīgas zināšanas pieredzējušo speciālistu vadībā, kā arī darbs draudzīgā darba vide un atbalsts no profesionāļu kolēģu puses. Nepārtrauktas profesionālās apmācības nodrošināšanā firmai ir pieejami attiecīgie iekšējie tehniskie un apmācības resursi, nepieciešamības gadījumā tiek izmantoti kvalificēto ārējo personu pakalpojumi. Mūsu darbiniekiem tiek nodrošināta iespēja iegūt starptautisko pieredzi ārvalstu auditorfirmās Nexia International tīkla ietvaros.

Ja Jums ir attiecīga izglītība vai arī studējat un vēlāties iegūt darba pieredzi, atsūtiet mums savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: info@auditadvice.lv.

Lankasteras Universitātes students Aleksandrs Laucis par praksi SIA "Nexia Audit Advice" 2018. gada vasarā

Rīgas Tehniskās universitātes students Māris Razujevs par praksi SIA “Nexia Audit Advice”

Banku augstskolas students Ainārs Mežals par praksi SIA “Nexia Audit Advice” 2016.gada vasarā

Banku augstskolas (BA) atsauksmes par vieslekcijām un apmācību

Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes (LU BVEF) atsauksmes par vieslekcijām un apmācību

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA atsauksmes par vieslekcijām un apmācību

© Copyright