Praktikants A. Laucis

Lankasteras Universitātes students Aleksandrs Laucis par praksi SIA "Nexia Audit Advice"

Mani sauc Aleksandrs Laucis. Esmu Lankasteras Universitātes 2. kursa students programmā "Grāmatvedība un Finanses", Lielbritānijā. Esmu nolēmis pieteikties vasaras praksei SIA "Nexia Audit Advice" uzņēmumā, jo tas iespaidoja mani ar plašu piedāvāto pakalpojumu klāstu, piemēram: revīzijas pakalpojumi, juridiskie pakalpojumi, finanšu konsultācijas, grāmatvedības pakalpojumi u.t.t. SIA "Nexia Audit Advice" turpina pieaugt un paplašināt savu darbību, kas parāda, ka tās vadība ir vērsta uz to, lai nākotnē palielinātu savu klientu loku. Kopumā tā bija lieliska iespēja uzlabot manas esošās prasmes un gūt praktiskas zināšanas grāmatvedības uzskaitē.

Pēc CV nosūtīšanas mani uzaicināja uz pārrunām ar SIA "Nexia Audit Advice" direktoru, kur man jautāja par maniem sasniegumiem un pieredzi. Direktors bija apmierināts un piedāvāja iziet vasaras praksi uzņēmumā.

Lielāko daļu savas prakses es strādāju ar CaseWare revīzijas programmu, kura apvieno visus revīzijas procesus vienā kompleksā un detalizētā sistēmā. Manas prakses beigās es kļuvu par lietpratīgu CaseWare lietotāju un guvu dziļāku izpratni par to, kā tiek veikta revīzija.
SIA "Nexia Audit Advice" komanda ir augsti kvalificēta un atsaucīga, darba vide vienmēr ir pozitīva un produktīva. Centrālais birojs atrodas Vecrīgā, turklāt jūs atradīsiet visus nepieciešamos rīkus un lasīšanas materiālus, kas ļaus jums maksimāli izmantot šo pieredzi.

Kopumā es uzskatu, ka SIA "Nexia Audit Advice" ir lieliska vieta vasaras praksei gan jauniem, gan pieredzējušiem studentiem.

© Copyright